HAKKIMIZDA

Mutfak Cihazlar sektörünün öncü isimlerinde biri olan Arda Mutfak, endüstriyel mutfak cihazları üretimi, imalatı dalında 1977 yılından bugüne kadar göstermiş olduğu başarılardan ve çalışan personelin deneyiminden dolayı İstanbul ilinin en iyi mutfak cihazları üretici firmasıdır.

 

Bir çok firma, otel, lokanta mutfaklarında imzası bulunan Arda Mutfak sizlere sınırsız tasarım gücünü ve profesyonel işçiliği oldukça uygun fiyatlardan sunmaktadır. Tasarım yönü çok güçlü olan firma sizlere sorunsuz çalışan kuru yaş pasta reyonları, salatabar, servis reyonları, yaş pasta dolapları gibi bir çok mutfak cihazlarını en kaliteli işçilik ile yapmaktadır.

 

Firmamız 1977 yılında İstanbul’da endüstriyel mutfak cihazları imalatına başlayarak sektördeki yerini almıştır. Kurulduğu günden itibaren ürünlerindeki kaliteyi ve sürekli teknolojik gelişmeyi hedefleyen Arda Mutfak, bu çalışmalarını AB onaylı akredite kuruluşu olan TÜV ve MEYER laboratuvarlarında CE standartlarına uygun olarak ürünlerinin testlerini yaptırmış ve tüm ürünlerini sertifikalandırmıştır.